מדיניות הפרטיות

מסר גו בע”מ, מדיניות פרטיות.

עדכון אחרון: 29 אוגוסט 2021

מדיניות פרטיות זו חלה בין המשתמש במערכת מסר גו ובין מסר גו; היא אינה מכסה את המידע האישי שנשמר על לקוחותיו של המשתמש, שעבורם המשתמש צריך להחזיק מדיניות פרטיות משל עצמו. במקרה כזה, מסר גו היא לכל היותר “מחזיק” של המאגר, וחותמת על הסכם עיבוד מידע מול כל משתמש ומשתמש.

אנחנו, במסר גו בע”מ מעריכ‫ים מאוד את הפרטיות שלך. לכן, ניסחנו מדיניות פרטיות זו כדי להבהיר לך בדיוק מה המידע שישמר על אודותיך, כיצד יעשה בו שימוש, למי תנתן גישה אליו, ומהן הדרכים בהן ניתן לקבל עותק מהמידע או לתקנו, במקרה שהוא אינו נכון או עדכני.

מי אנחנו?

מערכת מסר גו היא מערכת המאפשרת למשתמשיה לנהל את ההתקשרות עם לקוחותיהם על ידי שליחת מסרונים, הודעות דואר אלקטרוני, ניהול דפי נחיתה, שליחת הודעות קוליות, יצירת אוטומציה ובוטים וניהול מערכות לתקשורת ב-WhatsApp.

האם את‫ה חייב‫ למסור לנו מידע?

בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, הרי שכל פניה לאנשים לקבלת מידע על אודותיה‫ם מחייבת ליידע אות‫ם האם יש חובה חוקית למסירת המידע, או שמסירת המידע תלויה ברצונו הטוב של מוסר‫ המידע. במקרה זה, לא. אין חובה לספק את המידע, והעברת המידע תלויה ברצונו החופשי של נושא‫ המידע.

מה המידע הפרטי שאנחנו שומר‫ים עלייך?

במשפט: כאשר אתה משתמש בשירות ויוצר איתנו קשר, אנחנו עשוי‫ים לשמור מידע על אודותיך. מידע זה יכול שיהיה מידע מזהה, ויכול שיהיה מידע שאינו מזהה.

המידע המזהה שאנחנו נשמור הוא שמך המלא, פרטי התקשרות, כגון כתובתך, מספר הטלפון שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך וכן כל מידע שיועבר לנו במהלך השירותים, או באמצעות טפסי יצירת קשר.

בצורה זו, כל מידע אשר יוזן הנוגע ללקוחות שלך, לעובד‫ים ולספקים שלך, ישמר אף הוא במערכת.

מה המידע הלא-מזהה שישמר על אודותייך?

גם מידע שאינו מזהה עשוי עדיין לאפשר לאחר‫ים ללמוד על אודותיך. לכן, חשוב שתדע שאנחנו שומר‫ים מידע טכני שיתקבל במהלך התקשורת עמך כגון סוג הדפדפן ורזולוציית המסך, מערכת ההפעלה, העמודים שצפית בהם וכתובת ה-IP שלך.

כיצד מידע על אודותיך נאסף?

הדרך בה מידע נאסף משפיעה על השיקולים בשימוש בשירותים שלנו. לכן, חשוב שנספק מידע בדיוק לגבי איסוף המידע שלך. אנחנו אוספ‫ים את המידע שנמסר לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, כמו גם מידע שנקבל מצדדים שלישיים שמספקים לך חלק מהשירותים, כגון ספקי התשלום שלנו וספקי שליחת ההודעות.

כיצד נעשה שימוש במידע על אודותיך?

הדרך בה נשתמש במידע עלייך משפיעה על הבחירות השונות, והם המטרות הרלוונטיות לעיבוד המידע. אנחנו נשתמש במידע לצרכי מתן השירות, לצרכי פרסום, שיווק ומכירות, ואם נתבקש על ידך להעביר מידע לגורם מסוים, אנו נעשה זאת.

למי עוד יש גישה למידע?

ככלל, ככל שלפחות אנשים יש גישה למידע על אודותיך, כך יותר טוב. במקרה של השירות שלנו, יש גישה לעובד‫ים שלנו, תחת חובת סודיות, לספקי‫‫ שירות שלנו, שמסייע‫ים לנו במתן השירות; כמו כן, יתכן כי במקרים מסוימים אנחנו נספק גישה זמנית למי שדרושה לנו לאספקת השירות, תחת הסכם עיבוד מידע ספציפי.

מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה?

צדדים שלישיים הם שירותים חיצוניים המקבלים גישה למידע ומסייעים לנו במתן השירות. כל אחד מהם חותם על מסמך שנקרא “הסכם עיבוד מידע”. במקרה שלנו, מאחר ומערכת מסר גו משמשת להפקת מסמכים עסקיים לקוחות התוכנה אשר משתמשים בשרות בכדי להעביר את המידע לצד ג’ אנחנו נעביר את המידע לאותם צדדים שנתבקש.

אנו משתמשים בשירות Google Analytics לצורך איסוף מידע סטטיסטי על המשתמשים שלנו ושירותי Google ו-Facebook לצורך שיווק ומכירות, כמו גם פעילות הצגת פרסום באתרי צד שלישי. אנו משתמשים בשירות Twak.to כדי לנהל את הצ’ט באתר

אנו משתמשים בשירותי ספקים שונים לצורך שליחת הודעות ודיוור.

כיצד אנחנו יכול‫ים לצור קשר?

ככל שאנחנו נשלח יותר פניות, כך את‫ה עשוי‫ להרגיש מוטרד‫ יותר ופרטיותך תפגע. לכן, חשוב שנבהיר בדיוק מהם הצפיות שלנו ממערכת היחסים. אנחנו שול‫חים עדכונים תקופתיים בדואר אלקטרוני ומסרונים, ותמיד ניתן לבקשה הסרה מרשימת התפוצה שלנו.

אם המידע הועבר לאחר‫ים, ההסרה תחול גם עליה‫ם, אנחנו עוד עשוי‫ים לצור איתך קשר במקרה בו רשות מוסמכת תבקש שנעשה זאת.

האם את‫ה יכול לעיין במידע, לתקן או לעדכן מידע הנוגע אלייך?

בהתאם לסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, זו זכותך לעיין במידע השמור עלייך. בהתאם לסעיף 14 לחוק, תוכל לעדכן או לתקן מידע שאינו עדכני עוד. על פי החוק הישראלי, אין חובה לאפשר לך למחוק מידע, אך אם תפנה לממונה על הגנת הפרטיות במאגר, ה‫‫וא יוכל לספק לך מענה ספציפי לסוגיה זו.

ומה עם עוגיות?

עוגיה היא קובץ קטן שמושתל על המחשב שלך, ומאפשר לנו לחסוך מילוי פרטים כמו פרטי התחברות והתקשרות בכל עמוד. מצד שני, גורמ‫ים עוינ‫ים יכול‫ים להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחריך לאורך הרשת.

במקרה של השירות שלנו, אנחנו משתמש‫ים בעוגיות שלנו ועוגיות צד שלישי של שירותים המשתמשים אותנו.

ומה עם אירועי אבטחה?

נכון להיום, החוק הישראלי אינו מחייב בעלי מאגר מידע לעדכן אותך על אירועי אבטחת מידע שהתרחשו, אלא דורש כי הדיווח יגיע לרשות להגנת הפרטיות. אלא, שתמיד בעל‫ים מאגר יכול לספק לך הגנה טובה יותר. במקרה שלנו, אנחנו עומד‫ים בחובה החוקית, ונדווח במקרה שבו רשות מוסמכת תורה לנו לדווח על אירוע אבטחה. תלונות תבחן לפי שיקול דעתנו.

ממונה הגנת הפרטיות

ממונה הגנת הפרטיות במאגר ה‫וא מר שלומי קקון. ניתן לצור עמ‫ו קשר בכתובת הדואר האלקטרוני [email protected].

שינויים ועדכונים

ככל שיהיו שינויים ועדכונים במסמך זה, אנו נביא אותם לידיעתך בהקדם, על ידי עדכון אתר האינטרנט שלנו, או על ידי שליחת הודעה לכלל המשתמש‫ים שלנו.

תפריט נגישות

רוצה לנסות את המערכת שלנו?

מגיע לך 100 הודעות SMS

+ 500 הודעות דיוור אלקטרוני בשקל אחד!

ובנוסף! אנשי קשר ללא הגבלה דפי נחיתה ללא הגבלה, אוטומציה ללא הגבלה

ללא התחייבות, ולמימוש תוך 3 חודשים.
לצורך פתיחת החשבון
וקבלת ההטבה יש לסיים את תהליך הרכישה המלא
* ללקוחות חדשים, כפוף להסכמת החברה, ט.ל.ח